Fotografia ślubna

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, a tak ważne momenty chce się zawsze mieć w pamięci, by móc wracać wspomnieniami do tych chwil.

Fotografia ślubna, którą Wam oferuję, to kreatywna forma fotoreportażu, która pozwala zatrzymać w kadrach Wasz dzień, Wasze chwile, Wasze emocje w niebanalnym stylu. Wiem, jak bardzo każdej Młodej Parze zależy na wyjątkowych zdjęciach ślubnych, dlatego ze swojej strony dokładam wszelkich starań, abyście mogli ponownie przeżyć wybuch euforii, oglądając końcowy efekt mojej pracy.

Aby nic nie umknęło Państwa wspomnieniom proponuję zacząć od przygotowań, będę dyskretnie towarzyszyć Państwu przez cały dzień aby jak najlepiej oddać wyjątkowość tego dnia uwieczniając wszystkie ważne wydarzenia.

Plener proponuję wykonać innego dnia, będziemy mogli wówczas pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, nie będzie ograniczeń czasowych, a Państwo będziecie zrelaksowani mając już za sobą ten najważniejszy dzień Waszego wspólnego życia.

W zależności od Państwa preferencji oferta  przygotowywana jest indywidualnie, niemniej może zawierać:

 • Przygotowanie – 100zł
 • Niektórym wydaje się, że to nikomu niepotrzebna część i nie trzeba jej uwieczniać na zdjęciach. Błąd! Przygotowania ślubne to preludium reportażu, podczas którego, wbrew pozorom, dużo się dzieje — mnóstwo emocji, mnóstwo detali — niezależnie od tego, czy przygotowania odbywają się w domu, u kosmetyczki, fryzjera czy też w hotelu…
 • Błogosławieństwo – 100zł
 • Ostatni moment, ostatnie chwile przed zmianą stanu cywilnego. Błogosławieństwo Pary Młodej przez rodziców to również ważna i uroczysta chwila, która wymaga zapamiętania.
 • Reportaż z ceremonii ślubnej – 400zł
 • Niewątpliwie najważniejszy moment całej uroczystości. W Urzędzie Stanu Cywilnego, w kościele, czy też w innej świątyni — to tutaj składacie sobie małżeńską przysięgę, tu stajecie się Mężem i Żoną. Nie zapominajcie o uśmiechu podczas tych chwil.
 • Reportaż z wesela aż do oczepin włącznie – 500zł (fotografowanie do godziny 3.00 dopłata 100zł)
 • Tutaj zawsze dużo się dzieje. Jak wygląda mój styl fotografowania na weselu? Staram się być wszędzie, ale stram się być przy tym „niewidzialny”. Przyjęcie weselne to mnóstwo spontanicznych kadrów, feeria barw, ekplozja emocji. Nie skupiam się tylko i wyłącznie na Młodej Parze, aczkolwiek nie uznaję „katalogowania” każdego z gości z osobna. Tworzę reportaż — opowiadam Waszą historię. Fotografuję do końca oczepin, nie później jednak niż do godz. 1.00.
 • Sesja plenerowa – cena do uzgodnienia
 • Sesję plenerową przeważnie wykonuję dzień (ew. dwa dni) po ślubie. Jest jednak możliwość indywidualnego ustalenia miejsca i czasu. Chętnie też wysłuchuję sugestii i propozycji Pary Młodej. Lubię niekonwencjonalne pomysły. Nie będę ukrywał, że najwięcej satysfakcji czerpię, kiedy mam do czynienia z parą, która nie boi się szaleństw, „dziwnych” i eksperymentalnych zdjęć!
 • Dodatkowo (opcjonalnie): Każde zamówienie może być opatrzone profesjonalną fotoksiążką oprawioną w skórę lub albumem klasycznym, w którym Para Młoda znajdzie 60-120 starannie dobranych i odpowiednio dopasowanych zdjęć. Do każdej realizacji dołączam zdjęcia w formie cyfrowej na płytach DVD, a wszystko to dostarczone w eleganckim opakowaniu. Istnieje także możliwość wydruku zdjęć w dowolnym formacie w bardzo atrakcyjnych cenach na papierze metalicznym.

Obszarem moich działań jest przede wszystkim Węgorzyno oraz Łobez i wszystkie inne miejscowości w odległości do 100 km.

Oprócz fotografii ślubnej zajmuję się fotografowaniem m.in:

– chrztów

– komunii

– urodzin

– sesji rodzinnych

– sesji do powiększenia portfolio (dla modelek)

– sesji brzuszkowych

…i wszystkich innych propozycji klientów.

Facebook