Strony WWW

Zajmuję się kreacją i tworzeniem serwisów internetowych. Dostosowuję je do rodzaju działalności prowadzonej przez moich klientów. Przywiązuję duża wagę do atrakcyjności wizualnej, ponieważ rozumiem, że strona internetowa jest jedną z wizytówek klienta. Nie zapominam również o funkcjonalności, prostocie i szybkości obsługi tworzonej przez nas witryny internetowej.

    Tworzenie stron Internetowych

Oferuję wykonanie „szytych na miarę” stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Uwagę skupiam zarówno na przejrzystym i nowoczesnym wyglądzie jak i na wysokiej funkcjonalności oraz użyteczności witryny. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

Cena strony internetowej zależna jest od stopnia zaawansowania i czau jaki przeznaczę na jej stworzenie. Najprostsza strona (wizytówka) zaczyna się od 200zł. Oferuję wykonanie m.in. stron w technologii html, php, flash ze stylami CSS. Oraz gotowe rozwiązania CMS: WordPress lub Joomla.


    Sklepy Internetowe

Biznes rządzi się swoimi prawami! Aby wyprzedzić konkurencję, musisz dokonać właściwego wyboru! Sklep internetowy jest w obecnych czasach koniecznością! Wielu przedsiębiorców buduje swoje firmy na bazie sklepów internetowych, a reklama firmy przyjaznej klientom, korzystnie wpływa na wyniki sprzedaży!

Dlaczego i Ty nie miałbyś na tym skorzystać?! Stworzę dla Ciebie niepowtarzalny sklep internetowy i dostosuję go do Twoich potrzeb, a moja usługa, czyli pozycjonowanie stron internetowych, pomoże mu zaistnieć. Cena stworzenia sklepu internetowego zaczyna się od 600zł i może się zwiększyć względem stopnia jej zaawansowania.


  Pozycjonowanie stron Internetowych

Zajmuję się również pozycjonowaniem stron w wyszukiwarce Google (dzisiaj z Google korzysta około 96% internautów). Pozycjonowanie  zwiększa ruch na stronie. W przypadku sklepu internetowego pozycjonowanie jest bardzo dobrą metodą zwiększenia sprzedaży.

Pozycjonowanie przeprowadzam ręcznie i sumiennie, wpierw optymalizując kod strony, a potem zdobywając linki do pozycjonowanej strony. Nie korzystam z automatów pozycjonerskich, nie generuję spamu, pozycjonowanie przeprowadzamy zgodnie z wytycznymi Google.


  Opieka webmastera

Posiadasz własną stronę internetową? Nie masz czasu lub dostatecznej wiedzy na jej aktualizację? Powierz mi opiekę nad swoją witryną, a ja zadbam o całą resztę, systematycznie uzupełniając żądane treści oraz dbając o ich czytelność i wysoką dostępność.

Facebook